Nanoplastika protseduur võimaldab ideaalselt sirgendada intensiivsed lokid, siluda kvaliteetselt juuksekarva kutiikulakihi, taastades juuste tugevuse ja elastsuse.

Sobib igat tüüpi ja struktuuriga juustele, eriti sõnakuulmatutele, tihedatele ja poorsetele juustele, millel on allumatud ja spiraalikujulised lokid, välja arvatud kahjustatud ja ebakvaliteetselt helendatud juuksed.
Koostisesse kuuluvad unikaalne patenteeritud komponent alfa-keratiin, taimevalgud ning hoolikalt valitud argaania- ja sheapuuõli, troopiline palmiõli, kookosõli, mis teevad koostise tõeliselt kallihinnaliseks tooteks juuste hooldamisel ja intensiivsel niisutamisel.
Põhikomponent, mis on suunatud juuste kvaliteetsele silumisele – on taimset päritolu glükoolhape, mida saadakse viinamarjadest ja suhkruroost.
Samuti kuulub professionaalsesse tootesarja piimhape, mis avaldab soodsat mõju tihedatele sõnakuulmatutele juustele, neid niisutades, taastades nende elastsuse ja vetruvuse ning vähendades elektriseeritust.
Juuksed omandavad tänu sellele tootesarjale terve läike, muutuvad kergesti kammitavaks, vetruvaks, elastseks, ei hakka enam sassi minema, muutuvad 85 % sirgemaks , siledaks ja kuulekaks.
Blondidele on võimalik toonida ja taastada juuste struuktuuri ühel ajal.
Juuste nanoplastika – see on kaheetapiline protseduur, mis sisaldab:
– puhastavat šampooni
– aktiivseid toimeaineid, mis täidavad juuksed alfa-keratiini loodusliku valguga, tänu millele toimub mitte ainult kutiikula, vaid ka korteksi kihi sirgendamine ja regenereerimine
Protseduur kestab keskmiselt 2 tundi, sõltuvalt juuste paksusest ja pikkusest.
Toote ei sisalda formaldehüüde ehk absoluutselt ohutu, ning vastab kõike Europa standartidele.

Lubatud rasedatele, rinnaga toitvatele emadele ja lastele.
Tulemuse toimeaeg 3-6 kuud.